Objavljeno: Subota, 23. maj 2026. 22:00:46
КИНШАСА: Становници града Монгбвалу који се налази у епицентру епидемије еболе на истоку Демократске Републике Конга напали су и запалили шатор здравственог центра у којем су се лечили оболели од вируса, након чега је 18 особа са сумњом на еболу напустило објекат, саопштила је данас болница.