Учесници протеста на који су позвали студенти у блокади вечерас су напали припаднике полиције код Председништва Србије. Учесници протеста су, док су се враћали са Славије, где је протест одржан, порушили ограду постављену око Пионирског парка и бацили велики број пиротехничких средства и каменица на припаднике полиције. Полиција тренутно потискује учеснике протеста ка Теразијама.
Чланак Учесници протеста студената у блокади напали полицију код Председништва Србије се појављује прво на .