Objavljeno: Subota, 23. maj 2026. 13:37:10
Министар пољопривреде Драган Гламочић изјавио је данас да је Србија први пут извезла живу јагњад у Алжир, истичући да имамо довољно хране и за домаће потребе и за потребе извоза, али да је задатак државе да настави са отварањем нових тржишта.