Још дванаест медицинских радника из земаља Западне Европе посредством Канцеларије за сарадњу са дијаспором Министарства здравља враћа се у здравствене установе широм Србије, чиме се наставља тренд повратка наших медицинара из иностранства. Међу повратницима је и једна медицинска сестра која ће, након више година проведених у Немачкој, радити у крагујевачком Заводу за здравствену заштиту радника. […]
Чланак Здравствени радници су најважнији стуб стабилног, модерног и ефикасног здравственог система се појављује прво на .