Dačić: Ne podnosim ostavku jer ne snosim nikakvu krivicu, Milić nije iz mog miljea
Nedeljnik
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas, povodom slučaja „Senjak“, da se u policiji i MUP-u  ne raspravlja o ostavkama, već o tome ko je kriv a ko nije – „jer se samo tako može razgovarati“. „Zašto bih ja zbog toga nudio ostavku? Ne snosim nikakvu krivicu što se toga tiče, niti sam učestvovo […]
.. nastavite čitanje ...