САД привремено забраниле улазак носиоцима зелене карте из три афричке земље
ПОЛИТИКА Онлајн
Нове америчке мере обухватају и сталне становнике САД који су боравили у Конгу, Уганди или Јужном Судану
.. nastavite čitanje ...