Više od hiljadu radnika JKP ,,Gradska čistoća” Beograd izašlo je na teren posle jučerašnjeg protesta kako bi uklonili rasuto smeće, očistili ulice i sanirali štetu nastalu paljenjem i uništavanjem kontejnera, reciklažnih setova i drugih delova komunalne opreme u centru prestonice. Kako je saopštilo ovo javno komunalno preduzeće, tokom nereda je oštećeno 23 ,,džambo” kontejnera zapremine […]
Чланак Vandalizam: ,,Gradska čistoća” osudila paljenje kontejnera i uništavanje komunalne imovine се појављује прво на Vesti Online.