Агенција за безбедност саобраћаја покренула је кампању за смањење брзине „На путу до 0, успори“ у 15 локалних самоуправа, као и кампању за повећање безбедности двоточкаша у саобраћају, рекао је Вељко Ћурчић, помоћник директора АБС-а. Кампања „На путу до 0, успори“, има за циљ да подигне свест о поштовању ограничења брзине код свих учесника у […]
Чланак АБС покренуо кампању за већу безбедност двоточкаша и поштовање брзине се појављује прво на .