Dačić o slučaju Senjak: Zašto bih podneo ostavku, ni Ružić nije trebalo nakon Ribnikara
Nedeljnik
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić ocenio je danas da ne treba da podnese ostavku na tu funkciju, jer se, kako je naveo, u policiji nikada ne traži politička odgovornost. „U ovom slučaju ne može da se govori o političkoj odgovornosti i to sam već rekao“, rekao je Dačić za portal Danas.rs, govoreći o slučaju pucnjave […]
.. nastavite čitanje ...