Direktor bolnice u Kongu: Pobeglo 25 pacijenta zaraženih eobolom posle napada na bolnicu
Najnovije
Iz bolnica u provinciji Ituri na severoistoku Konga, pobeglo je 25 pacijenata zaraženih ebolom, nakon što su bili meta najmanje tri napada, rekao je danas direktor Opšte referentne bolnice u Mongbvalu Ričard Lokodu.
.. nastavite čitanje ...