Objavljeno: Ponedeljak, 25. maj 2026. 17:25:27
Iz bolnica u provinciji Ituri na severoistoku Konga, pobeglo je 25 pacijenata zaraženih ebolom, nakon što su bili meta najmanje tri napada, rekao je danas direktor Opšte referentne bolnice u Mongbvalu Ričard Lokodu.