Bivši ministri Fidesa koji čak ni svoja imena ne žele da stave, a u anonimnom pismu vređaju Anitu Orbán, piše Peter Mađar kao odgovor na otvoreno pismo "ministara Orbanove vlade" upućeno šefici diplomatije Mađarske i potpredsednici Vlade, prenosi Telex.hu.