Haos u Kongu: Zapaljeni šatori bolnice, oboleli od ebole pobegli iz izolacije
Srbija Danas
Iz bolnica u provinciji Ituri na severoistoku Konga pobeglo je 25 pacijenata zaraženih ebolom, nakon što su bili meta najmanje tri napada, rekao je danas direktor Opšte referentne bolnice u Mongbvalu Ričard Lokodu.
.. nastavite čitanje ...