Из болнице у Конгу побегла 25 пацијента заражена еоболом
Спутњик Вести: Најновије вести дана, новости из света и Србије
Из болница у провинцији Итури на североистоку Конга побегло је 25 пацијената заражених еболом, након што су били мета најмање три напада, рекао је директор Опште референтне болнице у Монгбвалу Ричард Локоду.
.. nastavite čitanje ...