Objavljeno: Ponedeljak, 25. maj 2026. 17:26:47
Из болница у провинцији Итури на североистоку Конга побегло је 25 пацијената заражених еболом, након што су били мета најмање три напада, рекао је директор Опште референтне болнице у Монгбвалу Ричард Локоду.