SREMSKA MITROVICA/ŠABAC – Stonoteniseri iz Sremske Mitrovice ostvarili su odlične rezultate na turniru „Šabac open 2026“, otvorenom veteranskom prvenstvu u stonom tenisu na kojem je učestvovalo oko 90 takmičara iz cele Srbije.
Mitrovčani su još jednom pokazali dominaciju u veteranskim kategorijama, osvojivši ukupno:


Najuspešniji među predstavnicima Srema bili su:
Pored toga, Vlada Čupić osvojio je i bronzanu medalju u apsolutnoj kategoriji.


Uspeh su ostvarili članovi STK Srem Spin iz Sremske Mitrovice i STK Podrinje iz Mačvanske Mitrovice, koji godinama spadaju među najuspešnije ekipe u veteranskom stonom tenisu u Srbiji.
Takmičari iz Srema posebno dominiraju u starijim kategorijama, što su potvrdili i rezultatima u Šapcu.
Pročitajte još:

The post Mitrovčani među najboljima na turniru u Šapcu: Tri zlata i ukupno osam odličja za veterane iz Srema appeared first on Ozon Media.