Juniorska veslačka reprezentacija Srbije osvojila je srebrnu medalju u disciplini četverac na takmičenju održanom u Nemačkoj. Do novog odličja za srpsko veslanje stigle su Anja Toković, Danica Vrcelj, Simona Vrcelj i Tara Višacki. Srpske veslačice su dobrim nastupom uspele da dođu do drugog mesta i još jednom potvrde kvalitet mlađih kategorija domaćeg veslanja. Osvojena srebrna […]
Чланак Mlade srpske veslačice osvojile srebro na međunarodnom takmičenju u Nemačkoj се појављује прво на Vesti Online.