NIS između Budimpešte, Moskve i Vašingtona: Šta Srbija zapravo dobija, a šta rizikuje
Telegraf - Najnovije vesti
Američke sankcije uvedene NIS-u zbog dominantnog ruskog vlasništva praktično su otvorile pitanje opstanka dosadašnjeg modela poslovanja
.. nastavite čitanje ...