„Mislila sam da ću umreti. Danas, posle svega, niko mi nije rekao ni jedno obično – izvini.“ Ovim rečima tridesetogodišnja Austrijanka prvi put je javno progovorila o medicinskoj grešci koja joj je trajno promenila život, nakon što joj je u Univerzitetskoj klinici „Kepler“ u Lincu uklonjena zdrava materica zbog pogrešne dijagnoze agresivnog raka. Kako prenosi […]
Чланак „Niko mi se nije izvinio“: Austrijanki lekari greškom izvadili zdravu matericu се појављује прво на Vesti Online.