„Platiće cenu, izdala nas, stidi se“: Anonimni „članovi Orbanove vlade“ pisali pismo šefici diplomatije Aniti Orban
Dnevni list Danas
"Platiće cenu, izdala nas, stidi se": Anonimni "članovi Orbanove vlade" pisali pismo šefici diplomatije Aniti Orban 1Napisali su otvoreno pismo na "ti" u obraćanju Aniti Orban potpisano kao „članovi Orbanove vlade”.
.. nastavite čitanje ...