Rubio: Ako sporazum sa Iranom ne bude dobar...
Telegraf - Najnovije vesti
Američki državni sekretar Marko Rubio izjavio je danas da će SAD ili imati dobar sporazum sa Iranom, ili će se nositi sa tom zemljom "na drugi način".
.. nastavite čitanje ...