Поводом инцидента на стадиону „Чика Дача“ који се догодио у недељу након утакмице последњег кола плеј-аута Супер лиге Србије, између Радничког 1923 и Јавора из Ивањице, путем друштвених мрежа огласила се навијачка група Црвени ђаволи. „Сведоци смо да данима траје медијска хајка на нашу групу. Инцидената је било и то не желимо да оспоримо, нити […]
Чланак Огласили се „Црвени ђаволи“ после инцидента на „Чика Дачи“ се појављује прво на .