Objavljeno: Sreda, 27. maj 2026. 09:50:00

Szerbia a régió első szklerózis multiplex- és kapcsolódó betegségekkel foglalkozó központját hozza létre a Szerbiai Egyetemi Klinikai Központ (UKCS) keretében, amely várhatóan idén szeptemberig kezdi meg működését – közölte a Szerbiai Szklerosis Multiplex Egyesület, közli a Tanjug hírügynökség.
Szerző: Magyar Szó online