Hamarosan megnyílik a régió első szklerózis multiplex központja Szerbiában
Magyar Szó
Szerbia a régió első szklerózis multiplex- és kapcsolódó betegségekkel foglalkozó központját hozza létre a Szerbiai Egyetemi Klinikai Központ (UKCS) keretében, amely várhatóan idén szeptemberig kezdi meg működését – közölte a Szerbiai Szklerosis Multiplex Egyesület, közli a Tanjug hírügynökség. Szerző: Magyar Szó online
.. nastavite čitanje ...