"Najvrednije ocene su one koje stižu direktno od putnika. Zadovoljstvo je voziti se zajedno sa njima, slušati pohvale za nove vozove, uslugu, osoblje i uslove putovanja", poručio je Ljubiša Pejičić, vršilac dužnosti direktora Srbijavoza u reklamnom spotu od pre nekoliko dana.