Objavljeno: Sreda, 27. maj 2026. 15:35:23
Putevi Srbije saopštili su da će od 1. jula 2026. godine početi puna primena kaznene politike za sve vlasnike i korisnike vozila četvrte kategorije koji putarinu ne plaćaju elektronski, odnosno korišćenjem TAG uređaja.