Objavljeno: Sreda, 27. maj 2026. 16:19:00

PREDUZEĆE Putevi Srbije obaveštava javnost da će od 01. jula 2026.g. početi sa primenom kaznena politika za sve vlasnike/korisnike vozila 4.kategorije koji putarinu ne plaćaju elektronski - upotrebom TAG uređaja.