Prvi Srpsko-kanadski poslovni forum održan u Torontu označio je početak nove faze bilateralnih odnosa dveju zemalja, uz snažnu zajedničku poruku da Srbija i Кanada žele intenzivnije ekonomsko povezivanje, nove investicije i partnerstva u oblastima visokih tehnologija, energetike, veštačke inteligencije i inovacija, saopštila je danas Privredna komora Srbije.