Objavljeno: Sreda, 27. maj 2026. 07:58:45
Najmanje jedna osoba je poginula, dok su dve preživele nakon najnovijeg američkog napada na brod za koji Vašington tvrdi da je korišćen za trgovinu narkoticima u istočnom delu Tihog okeana, saopštila je danas Južna komanda Oružanih snaga SAD (SOUTHCOM)