(VIDEO) URUŠIO SE ZID NA ZGRADI, BETON SE IZLIO PORODICI U STAN Pukom srećom izbegnuta tragedija u Novom Sadu: "Samo minut pre toga sam napustio sobu"
Blic.rs - Današnje vesti
U Novom Sadu došlo je do urušavanja zida na zgradi u Ulici Stevana Sremca tokom radova na betoniranju, pri čemu se beton izlio u stan susedne zgrade.
.. nastavite čitanje ...