Direktor Jovine: Nadamo se da ćemo se od jeseni vratiti u objekat gimnazije
Najnovije
"Nadamo se da ćemo se od jeseni vratiti u objekat gimnazije", kaže direktor Gimnazije "Jovan Jovanović Zmaj" Radivoje P. Stojković, čiju ostavku traži deo roditelja učenika škole.
.. nastavite čitanje ...