Kosovski ministar: Preuzeli smo kontrolu nad železničkom stanicom u Zvečanu, preuzećemo i u Leposaviću i u Lešku
Dnevni list Danas
Kosovski ministar: Preuzeli smo kontrolu nad železničkom stanicom u Zvečanu, preuzećemo i u Leposaviću i u Lešku 1Vršilac dužnosti ministra infrastrukture Dimalj Baša izjavio je danas u Zvečanu da kosovske institucije preuzimaju upravljanje železničkom stanicom u ovom mestu, kao i na još tri železničke tačke na severu Kosova.
.. nastavite čitanje ...