Ministar spoljnih poslova Srbije Marko Đurić razgovarao je u Njujorku sa šefom kineske diplomatije Vang Jijem o daljem jačanju saradnje dve države, ocenivši da je aktuelna nedelja posebno važna za odnose Beograda i Pekinga. Susret je održan tokom prve zvanične državne posete Predsednika Srbije Aleksandra Vučića Kini, za koju je Đurić naveo da otvara novu […]
Чланак Ministar Đurić razgovarao sa šefom kineske diplomatije o jačanju odnosa Srbije i Kine се појављује прво на Vesti Online.