Objavljeno: Četvrtak, 28. maj 2026. 16:02:50
МАДРИД: Председница Скупштине Србије Ана Брнабић изјавила је данас да била "вин-вин" ситуација и за Србију и за ЕУ ако би се прихватила иницијатива председника Александра Вучића да наша земља уђе у европски економски простор и у Шенген зону, оцењујући и да би интеграција читавог Западног Балкана било најбоље решење и да је ЕУ некада доносила тако смеле и одважне политичке одлуке.