Srbija i Angola jačaju partnerstvo: Velike šanse u agraru, tehnologijama i energetici
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Srbija i Angola imaju značajan potencijal za produbljivanje ekonomske saradnje - od poljoprivrede i prehrambene industrije, preko agromehanizacije, digitalizacije i visokih tehnologija do energetike, farmacije i zajedničkih investicionih projekata namenjenih širem afričkom tržištu istaknuto je na sastanku predsednika Privredne komore Srbije Marka Čadeža i ambasadora Angole Eduarda Filomena Barbera Leire Oktavija.  
.. nastavite čitanje ...