Objavljeno: Četvrtak, 28. maj 2026. 16:55:00
Председник СНСД Милорад Додик рекао је да је на састанку са секретаром Савета безбедности Руске Федерације Сергејом Шојгуом истакао да је БиХ колонија којом управљају странци и да се власт Републике Српске бори да се ослободи колонијалног јарма и очува слободу.