Tri Srpkinje igrale u najjačoj ligi sveta, jedna prekinula odličan niz
Telegraf - Najnovije vesti
U noći između srede i četvrtka odigrano je pet utakmica u WNBA ligi, a na terenu su se našle i tri srpske košarkašice - Jovana Nogić, Anđela Dugalić i Nikolina.
.. nastavite čitanje ...