Objavljeno: Četvrtak, 28. maj 2026. 14:05:49
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova su po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Zrenjaninu, u nastavku borbe na suzbijanju sive ekonomije, podneli su krivičnu prijavu protiv B. E. (46) i M. G. (24), obojica iz Zrenjanina zbog sumnje da su izvršili krivična dela poreska utaja i poreska prevara u vezi sa porezom na dodatu vrednost čime su oštetili budžet Srbije za više od 40,5 miliona dinara.