ANA BRNABIĆ U POSETI ANDORI: Otvaramo novo poglavlje u odnosima dveju država
Novosti.rs RSS - Današnje vesti

PREDSEDNICA Skupštine Srbije Ana Brnabić objavila je da danas boravi u zvaničnoj poseti Kneževini Andori i da je počastvovana što je prvi predsednik Narodne skupštine Republike Srbije u istoriji koji je posetio ovu, kako je rekla, prelepu zemlju, čime, kako je istakla, otvaramo novo poglavlje u odnosima naših dveju država.
.. nastavite čitanje ...