Brnabić sa ministarkom spoljnih poslova Andore o saradnji i evropskim integracijama
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić razgovarala je danas tokom zvanične posete Kneževini Andori sa ministarkom spoljnih poslova Imom Tor Faus o mogućnostima za jačanje političkog dijaloga, saradnji u oblastima turizma, obrazovanja i održivog razvoja kao i o evropskim integracijama.
.. nastavite čitanje ...