Brnabić u poseti Andori: Otvaramo novo poglavlje u odnosima dveju država
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić objavila je da danas boravi u zvaničnoj poseti Kneževini Andori i da je počastvovana što je prvi predsednik Narodne skupštine Republike Srbije u istoriji koji je posetio ovu, kako je rekla, prelepu zemlju, čime, kako je istakla, otvaramo novo poglavlje u odnosima naših dveju država.
.. nastavite čitanje ...