Objavljeno: Petak, 29. maj 2026. 14:16:57
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas na sednici Odbora skupštine Srbije za odbranu i unutrašnje poslove povodom slučaja "Senjak" zbog kojeg je uhapšen bivši načelnik beogradske policije Veselin Milić da nema zaštićenih i da je policija od trenutka kada je dobila saznanja odmah uhapsila sve za koje se sumnjalo da su u tome učestvovali.