Дачић поручио на седници скупштинског одбора: Ухапсити оне који брукају полицију, не бацати љагу на поштене полицајце
Dnevnik
БЕОГРАД: Министар унутрашњих послова Ивица Дачић изјавио је данас на седници Одбора скупштине Србије за одбрану и унутрашње послове поводом случаја "Сењак" због којег је ухапшен бивши начелник београдске полиције Веселин Милић да нема заштићених и да је полиција од тренутка када је добила сазнања одмах ухапсила све за које се сумњало да су у томе учествовали.
.. nastavite čitanje ...