SREMSKA MITROVICA – Zbog planiranih radova na elektroenergetskoj mreži, deo Sremske Mitrovice ostaće bez električne energije u ponedeljak, 1. juna 2026. godine.
Kako je najavljeno, struje neće biti u periodu od 10 do 13 časova.
Bez električne energije ostaće potrošači u:
Iz Elektrodistribucije navode da su isključenja neophodna zbog planiranih radova na mreži.
U slučaju ranijeg završetka radova, snabdevanje električnom energijom biće uspostavljeno pre predviđenog roka.

The post Deo Sremske Mitrovice u ponedeljak bez struje: Isključenja u Marsilijevoj i Palanci appeared first on Ozon Media.