Đurić povodom Dana diplomatije:Nastavićemo da budemo faktor mira i saradnje u regionu
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
U Beogradu je danas svečano obeležen Dan srpske diplomatije, a ministar spoljnih poslova Marko Đurić rekao je da će Srbija, u kompleksnim geopolitičkim okolnostima, nastaviti da deluje kao faktor mira i saradnje u regionu, ističući da pitanje KiM ostaje jedan od najosetljivijih i najznačajnijih elemenata regionalne stabilnosti, kao i nacionalni prioritet zemlje.
.. nastavite čitanje ...