Клуб обезбедио улазак у Евролигу следеће сезоне – али неће да учествује
Спутњик Вести: Најновије вести дана, новости из света и Србије
Шампион Еврокупа, Бург, неће играти у Евролиги следеће сезоне, званично је објавио француски клуб. Уместо тога, Бург ће остати у Еврокупу на основу уговора по моделу 3+2. Очекује се да ће Монако и Париз употпунити листу од 20 тимова Евролиге за сезону 2026/27, што значи да неће бити промена у укупној структури такмичења.
.. nastavite čitanje ...