МАЛЕ ГЛУМИЦЕ, ВЕЛИКЕ ТЕМЕ: Мјузикл „Села сам, па шта” поново на новосадској сцени
Dnevnik
Мјузикл „Села сам, па шта” у извођењу Музичко-плесног театра „Искрице” поново се враћа пред публику 9. јуна у Радничком дому (Булевар Михајла Пупина 24, Нови Сад).
.. nastavite čitanje ...