Члан Тениског клуба „Пума“, 11-огодишњи Крагујевчанин Марко Андрић остварио је значајне резултате на летњем Државном првенству у тенису у категорији до 12 година. Државно првенство у тенису одржано у Панчеву и на њему је учествовало 28 најбољих малих тенисера Србије. У тој конкуренцији, Марко Андрић је освојио друго место и тиме изборио учешће у репрезентативном […]
Чланак Млади Крагујевчанин вицешампион Србије у тенису до 12 година се појављује прво на .