Objavljeno: Petak, 29. maj 2026. 12:11:19
Градоначелник Симо Сапалура потписао је данас, у присуству својих помоћница Снежане Вучуревић и Марије Дамјановић и запослених у Одељењу за друштвене делатности који су били задужени за спровођење конкурса, прве уговоре о стипендирању ученика и студената за школску 2025/26. годину.