Nakon 20 godina ponovo u sistemu bunar BHD-3 "Štrand"
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Nakon skoro 20 godina, tokom naredne nedelje, bunar BHD-3 na izvorištu "Štrand" ponovo će biti vraćen u sistem vodosnabdevanja grada.
.. nastavite čitanje ...