ОГЛАСИО СЕ ВОДОВОД Ево зашто је слаб притисак воде у Новом Саду ВРАЋАМО У СИСТЕМ БУНАР НАКОН СКОРО 20 ГОДИНА
Dnevnik
Јавно комунално предузеће Нови Сад огласило се поводом смањеног притиска воде у славинама, обавештење преносимо у целости:
.. nastavite čitanje ...