Objavljeno: Petak, 29. maj 2026. 16:00:09
Mnogi sanjaju o poslu bez stresa, obaveza i svakodnevnog odlaska na radno mesto, ali priča jedne Francuskinje pokazuje da takva situacija može imati i veoma mračnu stranu. Žena je skoro dve decenije primala redovnu platu, a da pritom praktično nije imala nikakve radne zadatke. Sada je odlučila da tuži telekomunikacionu kompaniju zbog diskriminacije i dugogodišnje izolacije na radnom mestu.