Ватерполо клуб Раднички из Крагујевца огласио се саопштењем након освајања титуле шампиона Србије и одбране регионалне круне. Из клуба су упутили захвалност играчима, навијачима, спонзорима, институцијама, ривалима и свима који су допринели успесима оствареним у сезони за нама. Саопштење преносимо у целости: Хвала ватерполу, играчима, Крагујевцу, ривалима, Србији Крагујевачки ватерполо клуб Раднички сезону за нама […]
Чланак Раднички после дупле круне захвалио навијачима, Крагујевцу, Србији, Вучићу… се појављује прво на .